Nominatie VIVA400 Award voor weddingplanner het Bruidsmeisje

Nominatie VIVA400 Award voor weddingplanner het Bruidsmeisje

20 oktober 2014

VIVA400 Award

Met heel veel trots kan ik jullie vertellen dat ik genomineerd ben voor de VIVA 400 award! De VIVA400 bestaat uit een lijst van 400 inspirerende vrouwen die het afgelopen jaar van zich hebben laten horen. Vrouwen die zijn opgevallen omdat ze een belangrijke prijs hebben gewonnen. Omdat ze een gat in de markt hebben ontdekt. Of omdat ze hun nek durven uit te steken voor een betere wereld. Vrouwen die, allemaal op hun eigen manier, recht op hun doel af gaan en hun omgeving inspireren.

Hoe leuk?! En dan schrijven ze ook nog eens het volgende over mij: "Als psycholoog was Vivian ter Huurne (31) niet in haar element. Ze vond haar ware liefde in weddingplannen en dát kan ze als de beste. Getuige de vele awards die ze de afgelopen jaren kreeg uitgereikt. Als het Bruidsmeisje werd ze verkozen tot weddingplanner van het jaar 2013/2014, won ze de 'The Perfect Wedding Award' voor de mooiste en stijlvolste bruiloft van 2012, won ze de ondernemersaward van de SJOA voor jong ondernemend talent in 2013 en heeft ze de ZIWA Award voor één van 's werelds meest inspirerende bruidsblogs in the pocket in 2012. Ze is jong, verfrissend, creatief, innovatief en erg succesvol, dus mocht je gaan trouwen ... wij zouden het wel weten!"

Lees meer blogs

Zomerse bruiloft met heerlijke limonades
05 augustus 2011

Zomerse bruiloft met heerlijke limonades

Credits: Style Me Pretty, Inspired by This, Limonata & Aislinn Events Wij hebben gekozen voor een zomerbruiloft in juni met hope.. Lees meer
Tips voor bruidsparen van getrouwde stellen
17 november 2011

Tips voor bruidsparen van getrouwde stellen

Trouwen doen de meeste maar 1 keer in hun leven. Voor al die 75.000 bruidsparen die gemiddeld jaarlijks trouwen is het vaak opnieuw het.. Lees meer